Trabzon, Ziya Doğan’la yükseliyor

Trabzonspor

Trabzon, Ziya Doğan’la yükseliyor

Bordo-mavili takımda 1990’lı yıllardan sonra görev yapan 14 teknik adam içerisinde en fazla galibiyet yüzdesi Ziya Doğan yönetiminde yakalandı .

Trabzonspor’da, son yıllarda en fazla galibiyet yüzdesini yakalayan teknik adam Ziya Doğan oldu. Trabzonspor’da, 1990 yılından sonra görev yapan teknik adamlar yönetiminde bordo-mavili takımın lig maçlarına bakılarak yapılan araştırmada, 14 teknik adam içerisinde en fazla galibiyet yüzdesini yüzde 90.9 ile Ziya Doğan yakaladı.

Halen bordo-mavili takımda görev yapan Ziya Doğan yönetiminde, bordo-mavililer 10 galibiyet ve 1 beraberlik alıp hiç yenilgi yüzü görmeyerek şampiyonluk yarışında iddialı konuma geldi.

DOĞAN: ÖNÜMÜZDE 4 FİNAL MAÇI VAR, EN İYİ ŞEKİLDE BİTİRMEK İSTİYORUZ

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, önlerinde final niteliğinde 4 önemli maç olduğunu belirterek, bunları en iyi şekilde bitirmek istediklerini söyledi.

Avusturya’dan İstanbul’a gelen Doğan, Atatürk Havalimanı’nda yaptığı açıklamada, oyuncuların bir günlük izin yaptığını, kendisinin de bu süre içinde yurtdışına çıkarak bazı takımları izlediğini söyledi.

Avrupa’daki liglerin Türkiye’deki ile hemen hemen aynı zamanda sona ereceğini kaydeden Doğan, “Lig sonrası sıkıntı yaşamamak ve alternatif takım oluşturabilme amacındayız. Oyuncu bazında bakmıyoruz, sadece fikir sahibi olmak için izliyoruz” dedi.

Doğan, ligde de iyi bir çıkış yakaladıklarını anlatarak, yaptıkları 13 maçtan 12’sini kazandıklarını, bir karşılaşmanın da berabere bittiğini hatırlatarak, şunları söyledi: “Çıkışın devam etmesi her zaman önemli. Geçen hafta çok zor geçti. Bizim için puan cetvelinden çok önümüzdeki maç önemli. Diyarbakırspor önemli bir rakip. Önümüzde 4 final maçı var, bunları en iyi şekilde bitirmek istiyoruz. Bizim için alacağımız sonuçlar önemli. Rakiplerimizin aldığı sonuçlarla iddialı duruma geldik. Biz alacağımız puanlara bakacağız.”

 

http://arsiv.ntv.com.tr/news/266469.asp

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>